Pērc jaunas drēbes un ietaupi uz veļas mazgāšanu

Pērc jaunas drēbes un ietaupi uz veļas mazgāšanu

Pērc jaunas drēbes un ietaupi uz veļas mazgāšanu

Vai esat kādreiz paskaitījuši, cik reizes nedēļā jūs ieslēdzat veļas mašīnu? Ja jūsu ģimenē ir vairāk par vienu cilvēku, tad reizēm pat katru dienu, vai ne? Pirmais solis, kas būtu jāveic, lai samazinātu izmazgātās veļas daudzumu un ar to saistītās izmaksas, ir jāmāk gudri iepirkties, kad dodaties jauna apģērba medībās. Apģērba tīrīšanas un kopšanas biežums ir atkarīgs no tā auduma veida un konstrukcijas, tāpēc dažu apģērbu lietošana laika gaitā var kļūt tikai dārgāka imprumuturi rapide online. Iegādājoties smalku blūzīti vai kleitu, jūs ne tikai izšķiedīsiet lielu naudas summu tās pirkšanas brīdī, bet arī ikreiz, kad to nesīsiet uz ķīmisko tīrītavu, lai uzturētu apģērbu tīru, atbilstoši tam pievienotajām kopšanas instrukcijām.

Tāpēc uzsāciet jaunu paradumu, dodoties apģērbu iepirkšanas tūrē, iemācieties lasīt arī to etiķetes un kopšanas instrukcijas. Etiķetēs, kas apzīmē šķiedru saturu un apģērba kopšanas norādījumus, izmantoti starptautiski atpazīstami simboli, lai palīdzētu jums un instruētu, kā saglabāt jūsu drēbes lieliskas maksimāli ilgu laika posmu. Tādi apģērba simboli uz etiķetēm kā apļi, kvadrāti, trīsstūri, mazgāšanas vanniņa un gludekļi savulaik tika izstrādāti Starptautiskajā standartizācijas organizācijā (ISO). Tieši simboli, nevis vārdi, tika izvēlēti kā labākais informācijas avots, ko saprot visās valodās visā pasaulē. Apgūstot tikai šos piecus pamata simbolus, gadu gaitā jūs spēsiet sev ietaupīti simtiem eiro sabojātās drēbēs, kuras atkal būs jāaizstāj ar jaunām.

Izvairieties no tādu apģērbu iegādes, kurus var uzturēt tīrus tikai ar sausajiem tīrāmajiem. Došanās uz ķīmisko tīrīšanu patiesi ir dārgs prieks, tāpēc labāk izvēlēties tādu apģērbu, ko jūs varat mazgāt mājas apstākļos. Jo īpaši svarīgs šis noteikums ir iegādājoties apģērbu bērniem, jo, kā zināms, bērnu apģērbs tiek sasmērēts vismaz piecas reizes biežāk kā pieaugušo apģērbs. Izmaksas uz to tīrīšanu var būt neizmērojamas, ja jums katrreiz jāizmanto ķīmiskās tīrītavas pakalpojumi credite online fara adeverinta de venit. Protams, šim noteikumam var būt daži izņēmumi – biznesa kostīmi, vakarkleitas un citi īpašu gadījumu apģērbi, kurus būs vērts nodot profesionālās tīrīšanas speciālistiem. Bet ikdienas drēbēm izvēlieties tādus audumus, kas ir viegli izmazgājami.

Vēl noteikti ir vērts pievērst uzmanību apģērbu konstrukcijai un izturībai. Apģērbiem, kurus plānojat valkāt un mazgāt visai bieži, ir jābūt labi izgatavotiem, lai tie spētu kalpot ilgāk nekā tikai vienu sezonu vai pāris mazgāšanas reizes. Parastajiem ikdienas apģērbiem, piemēram, baltiem krekliem, kaklasaitēm vai džinsiem, piemaksājot mazliet vairāk par kvalitāti, ilgtermiņā jūs ietaupīsiet sev krietnu summu naudas, jo šāds apģērbs kalpos ilgi pat pie biežas mazgāšanas. Īpaši stilīgām drēbēm, kuras ir ekstravagantas un jūs jau to pirkšanas brīdī zināt, ka valkāsiet tās tikai šo vienu sezonu, varat piekāpties uz kvalitātes prasībām un tādejādi iegadāties tās pat par lētākām naudiņām.

Pirms dodaties ar izvēlēto preci pie kases, apskatiet tā šuvju konstrukciju, pogas, rāvējslēdzējus un iekšējo apdari, lai pārliecinātos, vai šis apģērba gabals izskatās un ir pietiekami izturīgs. Ja redzat vaļīgus šuvju pavedienus, izirušus rāvējslēdzējus, atirušas šuvju vietas, tad varat uzreiz rēķināties, ka šis izstrādājums neizturēs pārāk daudzas mazgāšanas reizes. Kā arī rūpīgi izlasiet uz etiķetēm esošo informāciju par apģērbā izmantoto krāsojumu, vai tas ir dabīgs vai tomēr sintētisks krāsojums. Dabiskajām krāsvielām ir tendence mazgāšanas laikā sabojāt citus apģērbus ar to izplūdušo toni. Ja redzat, ka apģērba etiķete jau ir iekrāsota no paša apģērba, esiet piesardzīgi un rēķinieties, ka šis apģērbs krāsos ne tikai tā mazgāšanas laikā, bet arī tikai nēsāšanas laikā.

About bernutalrunis